Přihlašování bude brzy ukončeno!

Aktuálně je přihlášeno 31 soutěžních kolektivů.



kategorienázev školyadresa školyvedoucí
B Základní škola a mateřská škola Čtyřlístek, s. r. Kateřina Šáchová
D Gymnázium Olomouc-Hejčín Tomkova 45, Olomouc, 77900 Marek Navrátil
D Gymnázium Olomouc-Hejčín Tomkova 45, Olomouc 77900 Iva Svobodová
C Gymnázium Jana Opletala Litovel Gymnázium Jana Opletala Litovel Studentská 189 784 01 Litovel Ing. Jaroslava Englišová
D Gymnázium Jana Opletala Litovel Gymnázium Jana Opletala Litovel Studentská 189 784 01 Litovel Ing. Jaroslava Englišová
D Gymnázium Jana Opletala Litovel Gymnázium Jana Opletala Litovel Studentská 189 784 01 Litovel Ing. Jaroslava Englišová
C gymnázium Hejčín Tomkova 45 Olomouc 779 00 Lucie Suralová
C Gymnázium Jana Opletala, Litovel, Opletalova 189 Hana Dudíková
D Gymnázium Jana Opletala, Litovel, Opletalova 189 Hana Dudíková
D Gymnázium Uherský Brod Veronika Říhová
D Gymnázium, Rýmařov, příspěvková organizace Gymnázium, Rýmařov, příspěvková organizace Sokolovská 34 79501 Rýmař Marie Novotná
C Gymnázium, Rýmařov, příspěvková organizace Gymnázium, Rýmařov, příspěvková organizace Sokolovská 34 79501 Rýmař Marie Novotná
B ZŠ a MŠ J. Schrotha,Lipová-lázně Lipová - lázně 530 790 61 Martina Hlavinková
C Biskupské gymnázium B. Balbína Orlické nábřeží 356 Hradec Králové 500 03 PhDr. Ivo Králíček
D Biskupské gymnázium B. Balbína Orlické nábřeží 356 500 03 Hradec Králové Ivo Králíček
A Základní škola Paseka Základní škola Paseka Paseka 200 783 97 Zdeněk Knápek
B Základní škla a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, A A. Kučery 1276/20, 700 30Ostrava-Hrabůvka Mgr. Katarína Uhrová
B ZŠBoženy Němcové, Zábřeh Základní škola Boženy Němcové 15, 78901 Zábřeh Eva Strachotová
C Gymnázium Dvůr Králové nad Labem Náměstí Odboje 304, Dvůr Králové n/L, 544 01 Jana Dobroruková
C Gymnázium Dvůr Králové nad Labem Náměstí odboje 304 Dvůr Králové nad Labem 544 01 Eva Hájková
D Gymnázium Dvůr Králové nad Labem Eva Hájková
D Gymnázium Uničov Gymnázium Uničov Gymnazijní 257 78391 Uničov Ludmila Zbořilová
C Gymnázium Šternberk Horní náměstí 5 78501 Šternberk Mgr. Vladimíra Hybšová
A Základní škola a Mateřská škola Babice ZŠ a MŠ Babice, p. o. Babice 40 Šternberk 785 01 Romana Polzerová
B Základní škola náměstí Svobody 3, Šternberk náměstí Svobody 3, Šternberk, 785 01 Veronika Fadrná
B ZŠ a MŠ Nedvědova Olomouc Nedvědova 17, 779 00 Olomouc Antonín Pospíšek
A Základní škola Zábřeh, Boženy Němcové 1503/15 okre ZŠ boženy Němcové 1503/15, 78901 Zábřeh Petr Kondler
A ZŠ Uničov Pionýrů 685 783 91 Uničov Panáčková Andrea
D Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmys Štěchovice 1358 Kroměříž 767 54 Mgr.Ing.Michal Pospíšil
B ZŠ Vítězná Litovel Základní škola Litovel Vítězná 1250 78401 Litovel Mgr.Věra Grosmannová
A základní škola Moravské Prusy Moravské Prusy č.175 68201Vyškov Jarmila Bláhová
logolink ESF

Webmaster:
petr[tečka]zajonc[zavináč]seznam[tečka]cz

Počet návštěvníků:  96521